TË KAPUR PËR DORE, ZBULOHET I DASHURI I RI I TEAS

Lajme nga Bota


Ndonëse nuk e shfaq në rrjete sociale, Tea Trifoni del hapur me partnerin.

Mbrëmjen e djeshme çifti janë fotografuar duke dalë nga një lokal nate në Sarandë.
Iconstyle” ka siguruar pamjet ku dyshja shihen të kapur për dore.

I dashuri i Teas është i gjatë dhe zeshkan.
Kujtojmë se vetë Tea mbrëmjen e djeshme publikoi në Instastory një foto pranë tij, por duke mos ia zbuluar fytyrën

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *