Të gjithë prisnin fejesën po ata u ndanë/ Tea tregon se po vuan shumë: Ndenjat e mia janë….

Lajme nga Bota


Tea dhe Bearti janë kthyer në dy personazhet më të komentuar që kur u zbulua lidhja e tyre dhe vazhdojnë të jenë edhe pas ndarjes që ndodhi këto ditë dhe që u konfirmua nga vetë ata.


Pasi u ‘zhduk’ për pak orë, Tea rikthehet dhe ka një

Pas ndarjes së bujshme, Tea mesa duket nuk i duroi dot më mesazhet e shumta që e pyesnin dhe vendosi të mbyllte llogarinë e saj në Instagram.

Mirëpo shumë shpejt ajo është rikthyer dhe ka postuar një mesazh. “Është në rregull të ndjesh ndjenjat e tua”, shkruhet në postimin e Teas.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *