Të gjitha vajzat e duan! Por vështirë se do e njihni Atdheun me flokët e shkurtra dhe pa mjekër

Lajme nga Bota

Janë bërë gati tre muaj që nga koha kur Atdhe Xheravina i është bashkuar emisionit të dashurisë “Për’puthen”.

Që prej ditës së parë që është bërë pjesë e këtij emisioni, ai ka qenë prej konkurrentëve më të komentuar dhe të gjitha vajzat i kanë pasur sytë te ai, duke e cilësuar si më tërheqësin aty.

E së fundi në rrjetin social Instagram po qarkullon një fotografi e Xheravinës para se të bëhej i famshëm. Krahasuar me fotot që publikon tash, ai mezi njihet. Në këtë foto ai shfaqet me flokë të prera shkurt.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *