Taulant Xhaka merr urimin plot dashuri nga bashkëshortja

Lajme nga Bota


Taulant Xhaka merr urimin plot dashuri nga bashkëshortja. Taulant Xhaka sot feston ditëlindjen.


Për këtë ditë të veçantë ai ka pranuar urime të shumta, me fjalët më të mira, shkruan “Kosovarja”.

Kuptohet, urimi më i veçantë është nga gruaja e tij duke shkruar fjalët më me vlerë për të.

“Urime ditëlindjen burri im, shoku im i jetës, babai i djalit tonë Klevis🐻. ti je gjithçka për në. Të dëshiroj shëndet, lumturi dhe shumë dashuri jeta jonë. We Love you ❤️ K+A”, ka shkruar Arbnora.

Ndryshe, çifti ka kohë tashmë që janë të martuar derisa kanë edhe një fëmijë, djalin Klevis.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *