Tani është një yll i bukur dhe e dua djemtë të gjithë/ Por del një foto e Anës dhe nuk do e besoni dot se si dukej

Lajme nga Bota

Ish konkurrentja e Përputhen Ana Lleshi, shpesh herë është në qendër të mediave rozë. Përmes stilit dhe bukurisë së saj, ajo arrin të marrë vëmendje gjithmonë.

Por, jo gjithmonë Ana paska qenë e ‘bukur’. Fansat ia publikuan një fotografi në rrjetë sociale duke krahasuar Anën e sotme, me Anën e cila ishte para oper acioneve plastike. Vlerësojeni vetë.

Leave a Reply

Your email address will not be published.