Ta prek shpirtin me rrëfimin prezantuesja e njohur: Humba fëmijën që kisha në bark, kur isha në emision në punë

Lajme nga Bota


Këngëtarja dhe moderatorja britanike, Myleene Klass ka zbuluar se ajo pë soi një a bort spontan teksa po prezantonte një program të drejtpërdrejtë në


Në një intervistë prekëse për revistën You, Myleene përshkruan se si ajo shkoi në t ualet gjatë një pushimi dhe kuptoi se kishte hu mbur fëmijën e saj.

”Isha në ajër. Unë shkova në ban jo ndërsa muzika po luante dhe kishte gja k kudo. Nuk dija çfarë të bëja. Kisha një orë kohë nga shfaqja ime”.

Vitin e kaluar 42-vjeçarja zbuloi se kishte pësuar katër ab orte spontane para lindjes së Apollo, djalit të saj me të fejuarin Simon Motson, në vitin 2019. Ajo ka dy vajza të mëdha nga ish-burri, Graham.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *