Syri i keq mos ju paftë, këngëtaret kosovare shkëlqejnë në paraqitjen e fundit

Lajme nga Bota


Qeveria tani ka lejuar edhe mbajtjen e dasmave.

E me fillimin e dasmave edhe këngëtaret kanë filluar punën, përcjell ORAinfo.

Së fundi, këngëtaret Remzie Osmani, Shkurte Gashi, Yllka Kuçi dhe Teuta Selimi shfaqen bashkë në një dasmë.

E në foton e publikuar, ato shfaqen njëra më e bukur se tjetra, hape pamjen më poshtë dhe shikoje të plotë./ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *