Syri i keq mos e paftë’, kaq bukur është rregulluar për Bajram Duda Balje

Lajme nga Bota


Duda Balje është ndër deputetet më atraktive në Kuvendin tonë.

Ajo vazhdon të përflitet për veshjen dhe pamjen e saj të jashtme, shkruan ORAinfo.

Duda është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Me rastin e festës së Kurban Bajramit, Duda ka uruar të gjithë besimtarët mysliman.

E veshur bukur dhe e rregulluar me stil, Duda po shkëlqen për Bajram.

Syri i keq mos e paftë. /ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *