Syla ironizon me thënien e Kurtit se diaspora është “nafta” e Kosovës: Hamburgerat me ve Osmani, kërpudhat Bahtiri

Lajme nga Bota


Opinionisti Valon Syla, ka ironizuar me deklaratën e kreut të Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti, i cili e pati cilësuar diaspora si “nafta” e Kosovës.

Postimi i tij i plotë

Albin Kurti po thotë që nafta jonë është diaspora. Kiflet, qumshti dhe hamburgerat me vo, Vjosa Osmani, ndërsa këpurdhat Agim Bahtiri – paçurka…☝️😘

Pyca Margarita, dihet… terminalin. Importi nga Beogradi, Haki Abazi.

#albanologji #përputhje #vv #pycë #kosovasot

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *