Stafi i dhuron Arbana Osmanit rroba për bebin dhe zbulohet më në fund gjinia

Lajme nga Bota


Pak kohë më parë m.oderatorja Arbana Osmani zbu.loi se është në pritje të ëmbël. Ajo dhe partneri, Eduart Grishaj do të bëhen së shpejti prindër.Përgjatë ditëve kanë qa.rkulluar alu.dime të ndryshme në lidhje me gj.ininë e foshnjës, mirëpo mbrëmjen e djeshme kanë marrë fund.


Arbana është në pritje të një djali dhe këtë e ka zb.uluar dh.urata që i kishte përgatitur stafi i “Dua të të bëj të lumtur”.Ata i kishin blerë rroba për vogëlushin, në ngjyrë blu, duke zb.uluar kështu dhe gj.ininë. Kujtojmë se Arbana është shpr.ehur se sht.atzënia është një rrugëtim shum personal për të.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *