‘Spo e njoh vetën’, Gjyste Vulaj publikon foto ku shfqet e transformuar

Lajme nga Bota


Gjyste Vulajt i humbë rruga në oborr, se njeh vetën

Gjyste Vulaj është një nga këngëtaret më ekstravagante të skenës sonë muzikore, e cila stilit të saj shpesh i shton tone ekstreme.

Për vite me radhë Gjystja ka qenë këngëtare tejet e diskutuar për mënyrën e të kënduarit, të veshurit, por edhe karakterin e çiltër dhe pa komplekse.

E, një filter i Instagramit ka bërë që Gjystja të mos e njoh vetën, ani pse me gjasë nuk është hera e parë që ajo e ka parë vetën të transformuar deri në këtë pikë, shkruan Kosovarja.

“ O zot t’marrin n’qaf keta filtra, spo e njoh veten, ama zoti s’rrehet, po me pelqejne”, ka shkruar ajo përkrah fotografisë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *