Sot mjaft e njohur, a e gjeni se kush është vogëlushja në foto?

Lajme nga Bota

Të gjithë e duan. Në veçanti për pozitivitetin dhe energjinë që reflekton te publiku.

Flasim për aktoren e dashur e të favorizuar nga një masë e gjerë Teuta Krasniqin apo siç e njohin më shumë si “Saranda” e kafenesë, shkruan “Kosovarja”.


Ajo është mjaft e angazhuar në fushën e aktrimit, e sidomos kohët e fundit me serialin ‘Istar’ ka kthyer gjithë publikun prapë kah vetja.

Ndryshe nga foto e zakonshne sot aktorja ka publikuar një imazh nga vegjëlia bashkë me motrën e saj Bubulinën.
Ka ndryshuar goxha apo?/Kosovarja/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *