Sot ka festë në familjen e Leartës

Lajme nga Bota

Ajo vazhdon të jetë një prej emrave më të përfolur në publik.

Learta i gjithmonë janë paraqitjet e saj ato që e bëjnë tejet të pëlqyer, shkruan ORAinfo.


Learta dhe burri i saj Kushtrimi janë në pritje të fëmijut të dytë, ku duket se lindjen e fëmijës së dytë larta do ta bëjë në Zvicër ku edhe po i kalon ditët e fundit të shtatzënisë.

Learta është shumë aktive me postime në rrjete sociale, me postime të ndryshme.E sot babai i saj, po feston ditëlindjen ku nuk mungoi urimi nga vajza e tij.“Gëzuar ditëlindjen Babi! Jam me fat që të kam në jetë! Të Dua❤” ka shkruar Learta në postimin e saj ku shfaqet në krahët e babai t ëjsa. /ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *