SOT ËSHTË NJË YLL, POR A DO E NJIHNIT NORA ISTREFIN PARA SE TË BËHEJ E FAMSHME?

Lajme nga Bota


Nora istrefi është një ndër këngëtaret më të dashura për publikun.


Bukuroshja ruan të njëjtat linja perfekte si gjithmonë dhe sukseset e saj nuk kanë të ndalur.

Por duket se paraqitjet me stil i ka që në fëmijëri, duke u bazuar në një fotografi të vjetër të këngëtares para shumë vitesh.

Në këtë foto, Nora ka pozuar afër detit e veshur me një fustan rozë, ku ka mbajtur një qëndrim prej modeleje.

Përsa i përket projekteve të saj muzikore, Nora vendosi që këtë fillim viti të na e bëntë më të bukur me një koncert që na ktheu pas në kohë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *