Sot është një nga prezantueset më të famshme/ E gjeni dot cila është vajza në foto..

Lajme nga Bota

Rudina Magjistari asnjehere nuk mund t’i kaloje kornizat qe ia ka vene vetes prej vitesh dhe eshte shume e veshtire t’i gjesh nje veshje e cila e ka kaluar masen.Qe ne fillimet e karrieres se saj, Rudina eshte kujdesur dhe ka guxuar shume me stilin e saj.


Shume prej jush mund t’i kujtohet Rudina ne emisionet e ndryshme teksa guxonte me veshjen. Eshte shume e natyrshme qe Rudinen apo personazh te tjeter te njohur t’i gjykosh nga veshja qe dilnin ne skene 20 vite me pare.I gjithe rrjeti shper then ne komente, kur moderatorja poston foto apo video nga programet e saj. Ne nje prej fotove te publikura te asaj kohe, Rudina shfaqet gjate spektaklit “Maratona e Kenges Popullore” dhe me nje veshje shume ndryshe nga ato qe vesh ne studio sot.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *