Sot është një nga aktoret më të njohura shqiptare, e gjeni dot se cila është

Lajme nga Bota

Ajo është një prej vajzat më të hijshme në ekranin shqiptar, por duket se bukurinë e ka të lindur.


Vogëlushja që shikoni në fotografi është pjesë e ekraneve tuaja si aktore, por edhe si pjesë e botës së spektaklit. Së fundmi ajo po sfidon veten në kërcim në spektaklin “Dance with me”.


A e njihni për kë bëhet fjalë? Mjafton ta shihni me vëmendje dhe do e dalloni.

Bëhet fjalë për Eliona Pitarkën, e cila po njeh sukses vetëm në rritje, në sajë edhe të pamjes së saj. Prej kohësh bukuroshja është në një lidhje dhe partnerin e saj e cilëson si mashkullin ideal.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *