Sot do të festonte, sot 52-vjetorin, e lindjes/ Arbana me lot, në sy kujton, Dritan Hoxhën:O sa na mungon..

Lajme nga Bota

Presidenti dhe themeluesi i ndjerë i Top Media-s do tfestonte sot 52-vjetorin e lindjes.Ai u nda nga jeta pas një aksi denti tr ag jik shumë vite më parë, por dhi mb ja dhe boshllëku që ka lënë pas është akoma mjaft i madh.


Shumë kolegë e miq shprehin çdo vit vlerësimin që kanë patur për Dritan Hoxhën, siç ka ndodhur edhe sot. Moderatorja e njohur, Arbana Osmani, e cila është një nga gazetaret e para të “Top Channel” ka publikuar njē foto të vjetër të Hoxhës teksa fryn qirinjtë. “Gëzuar ditëlindjen superman. Më mungon gjithmonë”, shkruan moderatorja.


Arbana e kujton gjithmonë Dritan Hoxhën, i cili ka qenë ndër të parët që e ka mbështetur atë në hapat e parë të karrierës së saj të gjatë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *