Soni Malaj dhe Rudina bejne ‘xing’ me te njejten veshje/ Te dyja shkelqejne veshur njesoj si njera-tjetra

Lajme nga Bota


Soni Malaj eshte nje nder kengetaret me te dashura dhe me te pelqyera te publikut shqiptar, dhe jo vetem, ajo arriti pelqimin e audiences se gjere ne Shqiperi dhe me gjere, pas publikimit ne youtube te kengeve te saj me zerin fantastik.

Ndersa Rudina , eshte nje nder moderatoret qe vazhdon te kete pelqim te shumte nga audienca dhe publiku i gjere shqiptar, me moderimin e emisioneve te ndryshme ne televizionin shqiptar.

Dime , qe shpesh personazhet e njohura bejne ‘xing’ duke veshur te njejten veshje, me nje kombinim fantastik por te njejte. Kesaj rradhe jane te dyja, Rudina dhe Soni , te cilat kane zgjedhur te veshin te njejten veshje, Rudina Magjistari eshte ajo qe e ka veshur veshjen ne njeren nga puntatat e emisionit, ndersa Soni Malaj ne publik.

Mund te themi se kombinimi eshte fantastik, mes pantallonave ngjyre te zeze dhe kemishes. Te dyja duken shume fantastike ne veshjen e rradhes qe kane zgjedhur .

Kujtojme se te dyja mbeten nder personazhet me te njohura te publikut shqiptar dhe me gjere.Ju urojme sukses ne karrieren e tyre

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *