Songyli jep lajmin e madh pas ndarjes nga burri

Lajme nga Bota


Gokçe Akyildiz është bërë shumë e njohur me rolin e “ëë” në serialin “Lule të vetmuara” nje serial shume i bukur dhe shume i ndjekur nga Shqiptaret.

Pas përfundimit të këtij seriali në Turqi, aktorja 27-vjeçare e ka lënë pak pas dore karrierën në aktrim dhe u përqëndrua tek biznesi i saj. Ajo eshte ndar nga bashkeshorti i saj por fundmi ajo ka provuar dhe një eksperiencë të re Gokçe ka modeluar për stilisten Neslisah Yilmaz.


“Isha shumë e emocionuar kur më ofruan të modeloja. Ishte diçka që nuk e kisha bërë deri më sot, nuk kam patur eksperiencë”-tha aktorja. Une jame e lire dhe po bej nje jete te qete dhe shume pune drejt serialeve te reja.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *