Si zonjë, Adelina publikon ku shfaqet tepër serioze

Lajme nga Bota

Adelina Tahiri është një këngëtare tejet e dashur për publikun.Ajo tani është një ndër këngëtaret më të përfolura, dhe kjo për shkak të jetës së saj luksoze, pas martesës më milionerin nga Maqedonia e Veriut

Adelina është shumë aktive edhe në rrjetet sociale ku bën postime nga me të ndryshmet.

Ajo se fundmi ka publikuar një foto ku shfaqet në veturë. E veshur si zonjë, Adelina po shkëlqen në pamjen e fundit.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *