Si tani, si kur ka qenë 5-vjec njëlloj duket/ E gjeni dot cili është personazhi në foto..

Lajme nga Bota


Ajo nje nga moderatoret me te dashura Arbana Osmani nisi karrieren e saj per publikun shqiptar ne Top Channel ku ajo spikati me stilin e saj.

Por Arbana se fundmi ajo ka postuar nje foto kur ajo ishte femije dhe duket shume femi i mire.Ne ate foto ajo eshte 5 vjece , ku ajo duket me nje fustan te shkurter dhe geta . Nje femije shume i lumtur dhe i buzeqeshur.Por dicka qe bie ne sy eshte edhe komenti i Xhemi Shehut, e cila i komenton ne shaka.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *