SI NË PËRRALLA/ GJETI SHOKUN E FËMIJËRISË PAS 13-VITESH DHE U MARTUA ME TË

Lajme nga Bota

Marigonë Berisha, ishte vetëm 5 vjeçare kur njohu bashkëshortin e saj.

Ajo jetonte në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, por në Kosovë kishte një shok me të cilin luante kur vinte në pushime, shkruan Reporteri.net.


Ata të dy madje kishin bërë edhe një fotografi bashkë në një dasmë dhe secili prej tyre kishte një kopje të saj.

Por jeta bëri që ata të humbin kontaktet për plot 13 vite.

Katër vite më parë ata gjetën sërish njëri-tjetrin dhe u lidhën bashkë.

Lidhja e tyre u kurorëzua me martesë në gushtin e vitit 2019.

Historinë e saj, Marigona e rrëfeu në rrjetin social Twitter ku edhe mori shumë reagime nga njerëz të ndryshëm.

Ky është postimi i saj i plotë:


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *