Si mundi? Biznesmenia hidhet nga çatia bashkë me vajzën 5 muajshe, japin shpirt të dyja në vend

Lajme nga Bota


Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Hong Kong, ku një biznesmene shumë e njohur i ka dhënë fund jetës duke u hedhur nga çatia e banesës së saj.

Mediat e huaja bëjnë me dije se biznesmenia Luo Lili i ka dhënë fund jetës duke u hedhur nga banesa e saj së bashku me vajzën 5 muajshe. Dyshohej se ajo vuante nga depresioni pas lindjes dhe kjo mund ta ketë çuar drejt vd ekjes. Luo Lili është gjetur e pajetë më vajzën e saj para apartamentit.

34-vjeçarja vinte nga një familje pasur. Në vitin 2014, ajo themeloi kompaninë e saj TriBeluga, një firmë e shërbimeve të inkubacionit që lidhi startup- et globale me Kinën. Ajo ishte aktive në rrjetet sociale dhe shpesh ndante në rrjetet sociale dhe foto me të bijën.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *