Si dy pika uji, Hygerta prezanton të ëmën në rininë e saj dhe mbetëm pa fjalë

Lajme nga Bota


E ëma e Hygerta Sakos feston sot ditëlindjen dhe moderatorja ka gjetur urimin më special për ti uruar ditën e saj të lindjes/


Ajo ka postuar një foto të së ëmës 55 vite më parë kur ishte shumë e re dhe duket sikur shohim Hygertën nga ngjashmëria që kanë me njëra tjetrën.

Ajo ka postuar një foto të së ëmës 55 vite më parë dhe sot, ndërsa shohim se gjithë bukurinë Hygerta e ka marrë nga e ëma.

“55 vite diferencë por je më e bukur se kurrë. Gëzuar ditëlindjen flokëbardha ime. Më ka bekuar Zoti me një nënë si ty”, shkruan ajo krahas fotos ndërsa shohim se ka marrë pafund komente dhe urime për ditëlindjen e nënës së saj.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *