Si dy pika uji, Andrra e Sinan Hoxhës nuk i paska lënë gjë pa i marrë së ëmës

Lajme nga Bota


Si dy pika uji, Andrra e Sinan Hoxhës nuk i paska lënë gjë pa i marrë së ëmës

Partnerja e Sinan Hoxhës, Andrra, është kthyer në një personazh shumë të dashur për publikun dhe ndiqet mjaft në rrjete sociale, ku ndan momente të ndryshme të përditshmërisë së saj.

Andrra ka publikuar një foto të së ëmës e cila feston ditëlindjen dhe ndjekësit s’i kanë besuar dot syve për ngjashmërinë e tyre të madhe.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *