Shyretja shihet më e lumtur se kurrë më parë, por ka një arsye se pse

Lajme nga Bota


Shyretja shihet më e lumtur se kurrë më parë, por ka një arsye se pse

Shyhrete Behluli pozon e lumtur krah bashkëshortit.

Shyhrete Behluli duket mjaft e lumtur.

Këngëtarja e mirënjohur shqiptare, Shyhrete Behluli, është mjaft aktive në rrjete sociale, sidomos në Instagram, shkruan lajmi.net.


Ajo me ndjekësit po ndan fotografi të ndryshme nga përditshmëria si dhe nga jeta profesionale.

Së fundmi ajo ka ndarë imazhe me ndjekësit ku shihet mjaft e lumtur me bashkëshortin e e saj, Luan Salihu.

“Ju uroj nje dite te kendshme”, shkroi këngëtarja në mbishkrimin e fotografive, hape pamjen më poshtë dhe shikoje të plotë.

Leave a Reply

Your email address will not be published.