Shyhretja shkon me pi kafe të halla e saj, ajo e ‘detyron’ me shti speca turrshi!

Lajme nga Bota

Shyhrete Behluli është padyshim një prej këngëtareve më të dashura për publikun.Ajo me zërin e saj ka bërë për veti breza të shumtë, shkruan ORAinfo.


Deri më tani jeni njohur me pothuajse të gjithë familjen e saj të ngushtë.

E sot ajo na ka njoftuar me hallën dhe vajzën e saj.“Erdha me pi kafe të halla, me gjetën punë me speca”, e ka përshkuar foton Shyhretja, e cila duket se këtë punë po e bën me gjithë qejf. /ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *