Shyhretja, reja, vajzat dhe mbesat e saj realizojnë fotosesionin e fundvitit, secila më e bukur se tjetra

Lajme nga Bota


Shyhretja, reja, vajzat dhe mbesat e saj realizojnë fotosesionin e fundvitit, secila më e bukur se tjetra

Shyhrete Behluli është padyshim një prej këngëtareve më të dashura për publikun.

Ajo me zërin e saj ka bërë për veti breza të shumtë, shkruan ORAinfo.

Shyhretja është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Në foton e fundit ajo shihet pranë rejës, vajzave e mbesave të saj.

Secila nga to po duket më e bukur se tjetra./ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published.