Shyhretja me renë, vajzat dhe mbesat – po duken njëra më bukur se tjetra

Lajme nga Bota


Shyhrete Behluli është këngëtare shumë e njohur. U lind në fshatin Mushtisht të Therandës, ku kreu shkollimin fillor, të mesmen e kreu në Prizren, ndërsa Fakultetin Filologjik në Prishtinë


Shyhrete Behluli është padyshim një prej këngëtareve më të dashura për publikun.Ajo me zërin e saj ka bërë për veti breza të shumtë, shkruan ORAinfo. Shyhretja është shumë e përfolur edhe për jetën e saj private e të cilën nuk heziton ta ekspozojë në rrjete sociale. Sot, ajo ka postuar një foto ku duket se është bërë bashkë me renë, vajzat dhe mbesat, e që të gjitha po duken njëra më bukur se tjetra, hape pamjen më poshtë dhe shikoje të plotë/ORAinfo/Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *