Shyhretja me plotë buzëqeshje pranë nënës dhe vajzës

Lajme nga Bota

Shyhrete Behluli është një ndër emrat më të njohur në skenën e muzikës popullore.


Duke qenë e veçantë në forma të ndryshme, ajo gjithmonë qëndron në krye të mediave rozë, shkruan “Kosovarja”.

Përveç që dallohet për zërin që ka, këngëtarja ka një stil që e bën të komentohet në secilin imazh.

Këtë herë, me një buzëqeshje në fytyrë ajo shihet e lumtur pranë nënës dhe vajzës.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *