Shyhretja lajmërohet nga Brezovica, është veshur si çikë e re

Lajme nga Bota


Shyhrete Behluli është padyshim një prej këngëtareve më të dashura për publikun.

Ajo me zërin e saj ka bërë për veti breza të shumtë, shkruan ORAinfo.

Shyhretja është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Në foton e fundit ajo është lajmëruar nga Brezovica dhe po duket si vajzë e re.

Pasi që ka një përkujdesje të madhe kudo që ndodhet, ajo duket mahnitëse në të gjitha hapësirat që shfaqet, shkruan “Kosovarja”.

Këtë kohë me borë, derisa ajo relaksohet në Brezovicë, tregon stilin që e ka përshtatur në vendin ku ndodhet.

Me këtë kombinim Shyhreten nuk jemi mësuar ta shohim.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *