Shyhretja e Luani sot i japin vetes pushim

Lajme nga Bota


Shyhrete Behluli konsiderohet si ylli i muzikës popullore shqiptare, shkruan “Kosovarja”.

Këngëtarja është shumë e dashur nga publiku i gjerë dhe gjenerata të ndryshme.

Ajo kohët e fundit është shumë aktive në rrjete sociale, duke ndarë kështu imazhe të ndryshme të jetës së saj profesionale dhe personale.

Sot ajo ka publikuar një foto me bashkëshortin e saj, Luanin, të cilët shihen në veturë duke marrë rrugë për diku. /Kosovarja/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *