SHYHRETJA E ENGJI VISHEN NJËJTË NË DASËM, NËNË E BIJË MAHNITËSE

Lajme nga Bota


Engjëllusha Salihu i bë e njohur krahë nënës së saj këngëtares së njohur Shyhrete Behluli.

Engji në fillimet e karrierës kishte filluar me zhanër ndryshe nga e ëma, mirëpo që nuk u pëlqye shume nga publiku ndërsa e pranoi se aty nuk e gjente as vetën, shkruan InfoKosova.
më pas ajo vendosi që të bëj disa këngë me Shyhreten në stilin e nënës që po pëlqehehn shumë nga publiku.

Ato këndojnë gjithmonë bashkë në dasmë derisa në foton e fundit shihen me fustane pothuajse të njëjta dhe po shkelqejnë.

Leave a Reply

Your email address will not be published.