Shyhretja e Engji dalin për kafe, pamja e tyre mori tërë vëmendjen

Lajme nga Bota

Shyhretja e Engji dalin për kafe, pamja e tyre mori tërë vëmendjen

Engjëllusha vazhdon të jetë shumë e njohur dhe e dashur për publikun.

Ajo u bë këngëtare shumë e pëlqyer, shkruan ORAinfo.
Engji vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale.

Në foton e fundit ajo shihet në kafe me Shyhreten dhe po duken bukur./ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *