Shyhretja dhe familja e saj me urim për Vitin e Ri, pamje nga festa në familjen Salihu

Lajme nga Bota

Shyhrete Behluli është padyshim një prej këngëtareve më të dashura për publikun.

Ajo me zërin e saj ka bërë për veti breza të shumtë, shkruan ORAinfo.

Shyhretja është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.
Sot, ajo ka postuar disa imazhe me familjen në natën e Vitit të Ri, ku secili po duket më bukur se tjetri./ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *