Shyhrete Behluli si një qik e re, shikojani trupin

Lajme nga Bota


Shyhrete Behluli si një qik e re, shikojani trupin. Ky imazh ia zbulon trupin e vërtetë të Shyhrte Behlulit.

Shyhrete Behluli është një ndër këngëtaret më të dalluara në skenën muzikore.

Edhe pse në moshë, për paraqitje fizike ajo nuk ua lëshon rrugën vajzave të reja, shkruan “Kosovarja”.

Me një përkujdesje të madhe, këngëtarja gjithmonë duket në top formë në imazhet që publikon.

Sot, në një fotografi bashkë me Engjin, ajo duket e mrekullueshme por merr vëmendje barku i saj ku i duket pak më ndryshe se herave tjera.

Për më shumë, shikojeni, hape pamjen më poshtë dhe shikoje të plotë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *