Shyhrete Behluli pozon si manikene

Lajme nga Bota


Është 59 vjeçare por falë kujdesit ndaj lëkurës, por edhe stilit të veshjes ajo duket si 20-të.

Flasim për Shyhrete Behlulin- këngëtaren e dashur të publikur, njëherish edhe këngëtaren e shumë hiteve të bukura, shkruan “Kosovarja”.

Shyhretja është nënë e pese fëmijëve, por edhe gjyshe e dy nipave dhe tri mbesave.

Por ajo vazhdon të jetë në top formë pavarësisht statusit të saj si nënë, vjehërr e gjyshe.
Së fundmi, këngëtarja ka pozuar pos të ishte manikene.
Eh, po ‘robi plaket kur do vetë’ apo?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *