Shyhrete Behluli me dhuratë për fansat me rastin e festës së Bajramit

Lajme nga Bota

Shyhretja do te publikoj këngë të re për Fitër Bajram.


Këngëtarja e njohur Shyhrete Behluli vazhdon të publikoj për fansat e saj shumë projekte të reja muzikore.

Përmes postimit të fundit, artistja bëri të ditur se kënga e saj e re publikohet nesër (e mërkure) dhe ka një temë më ndryshe prej të tjerave.

Kënga e Shyhretes me titull “Erdh Bajrami” i dedikohet festës së Bajramit, ndërsa do të jetë edhe me klip.

“Me rastin e festes se Bajramit, neser vjen projekti “Erdh Bajrami”, shpresoj te gjeje vend tek familjet tuaj. 🙏🏼❤️”, shkruan ajo.

Ndryshe, kënga e fundit e Shyhrete Behlulit titullohet “Jeta me art” dhe mori komente pozitive nga fansat. /Lajm

Leave a Reply

Your email address will not be published.