Shyhrete Behluli feston ditëlindjen e 59-të

Lajme nga Bota

Shyhrete Behluli është një ndër këngëtaret më të dalluara në skenën muzikore.Ajo gjithmonë mbetet e veçantë si në karrierë ashtu edhe në paraqitjet fizike, shkruan “Kosovarja”.

Sot, për të është një ditë e veçantë pasi që këngëtarja feston ditëlindjen e 59-të.

Duke u njohur për stilin e veçantë ajo renditet bashkë me vajzat e reja.

Në këtë ditë, ajo ka pranuar urime të shumta nga miqtë dhe familjarët e saj

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *