Shyhrete Behluli edhe me shoqe duket zonjë e rëndë

Lajme nga Bota


Shyhrete Behluli edhe me shoqe duket zonjë e rëndë. Këngëtarja e mirënjohur Shyhrete Behluli vazhdon të konsiderohet ikona e muzikës popullore shqiptare.

Me një karrierë gati 50 vjeçare padyshim që e meriton epitetin e si këngëtarja më e dalluara e më e dashura nga publiku.

Shyhretja është vajzë, bashkëshorte, nënë, vjehërr por edhe gjyshe e mrekullueshme.

Duke i pasë parasysh këto pamja e Shyhretes flet thuajse ka një moshë të re, madje edhe kur del në rrugë me shoqëri merrë gjithë vëmendjen.

Lum Shyhretja për veten e saj, pleqëria shenjë s’po ia lë, hape pamjen më poshtë dhe shikoje të plotë. /Kosovarja

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *