Shyhrete Behluli do bëhet sërish gjyshe, nusja e saj jep lajmin e bukur dhe tregon barkun e rrumbullakosur: Ja gjinia e bebit

Lajme nga Bota


Ajo është shtatzënë për herë të dytë. Reja e Shyhretës, Learta Jakupi, po pret të bëhet nënë e një vazje.

Ajo në Instagram ka hedhur një fotografi ku shihet se barku i saj është rritur shumë, pasi, është në javën e 32-të, të këtij procesi.

E veshur me një fustan të bardhë, Learta ka mahnitur me pamjen e saj.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *