SHYHRETE BEHLULI BËN KËNGËN ‘JAM SHQIPTAR’ ME KËNGËTARIN E NJOHUR TURK

Lajme nga Bota

Këngëtarja e mirënjohur shqiptare, Shyhrete Behluli së shpejti do e publikojë këngën ”Jam shqiptar” në bashkëpunim me artistin e njohur turk, Sinan Akcil.

Dyshja e njohur duket se tashmë kanë filluar edhe xhirimet e videoklipit të kësaj kënge.

Disa pamje nga videoklipi i ka bërë publike vetë Shyhretja në Instagram.


Në një pjesë të videoklipit këngëtarja kosovare dhe këngëtari turk shihen duke bërë shqiponjën me duar./21Media

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *