Shuhet nga sëmundja e ligë 34-vjeçarja shqiptare/ La jetim fëmijët, bëhen dedikime prekëse: Qofsh e Allahut!

Lajme nga Bota


Një lajm i hidhur vjen nga Kosova. E ditur bëhet se një grua e re në moshë ka ndërruar jetë nga një sëmundje e keqe.

Njoftimi:

Te dashur qytetar të Vushtrrisë ju njoftojë se sot me datën 26.01.2021 pas një sëmundje të rëndë në mosh të re ka ndrruar jetë bashkvendasja Emine Maxhuni-Hyseni Njoftimin e kan bërë të ditur familjarët përmes rrjetit social facebok. Ngushllime gjithë familjes dhe farefisit !

E ditur bëhet se ajo ishte 34 vjeçe la jetim femijet. Të shumta kanë qenë dedikimet dhe rrëqethëse.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *