Shtëpia e Granitit dhe Leonitës me pamje madhështore

Lajme nga Bota

Graniti dhe Leonita janë ndër çiftet më të komentuar në mediat rozë.
Me postime të ndryshme në rrjete sociale, dyshja gjithmonë tërheqin vëmendje të madhe për ndjekësit e tyre, shkruan “Kosovarja”.

Duke qenë të komentuar rreth imazheve të shumta, ata pjesën më të madhe shfaqin lumturinë që kanë si familje.
Në secilin imazh, merr vëmendje hapësira ku jetojnë dyshja në fjalë, që duket madhështore.
Theksojmë, dyshja janë në pritje të fëmijës së dytë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *