SHTATZËNE MË TË BUKUR SE ENI KOÇI NUK KENI PARË

Lajme nga Bota


Eni Koci është këngëtarja bukuroshe, që prej vitesh është në lidhje me reperin Genc Prelvukaj.


Ajo, është martuar me reperin dhe çifti janë në pritje të fëmijës së parë.
Keni parë shtatzëna të bukura, por Eni po duket vërtet engjëllore.

Eni Koci, e njohur edhe si motra e këngëtares Greta Koci, ka një karrierë të suksesshme muzikore, ndërkaq momentalisht është në pauzë.

Leave a Reply

Your email address will not be published.