Shpat Kasapi shkon për skijim me nusen, e gjithë vëmendja te Selvija

Lajme nga Bota


Shpat Kasapi është njëri ndër këngëtarët më të njohur shqiptar.

Këngët e tij vazhdojnë të jenë shumë të pëlqyera, shkruan ORAinfo.

Shpati së fundmi është fejuarën me bukuroshen nga Gostivari, Selvijen.

Çifti vazhdimisht sfaqen bashkë dhe nuk hezitojnë të ndajnë momente me ndjekësit.

Së fundi, ata kanë shkuar për skijim dhe në foton e publikuar është pamja e Selvijes ajo që mori gjithë vëmendjen./ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *