SHPAT KASAPI SË SHPEJTI DO TË MARTOHET ME SELVIJEN, DETAJI QË UA ZBULOI SEKRETIN

Lajme nga Bota


SHPAT KASAPI SË SHPEJTI DO TË MARTOHET ME SELVIJEN, DETAJI QË UA ZBULOI SEKRETIN


Rezart Veleshnja festoi ditëlindjen dhe mori urime të shumta, mes tyre edhe nga Shpat Kasapi dhe e fejuara e tij, Selvija.
Në videon e Shpatit dhe Selvijes, të cilën e postoi në Instastory, Rezarti zbuloi se ata shumë shpejt do të martohen.

“Kjo është dhurata më e bukur që mora për 35-vjetorin që ju do martoheni shumë shpejt mora vesh”, shkruan Rezarti.

Në një intervistë në “Ftesë në 5”, Shpati dhe Selvija treguan se po shpresojnë që të bëhen prindër.
“Po shpresojmë, e kemi të dy me qejf.
Shpati do vajzat, unë çunat, nuk e di”, tha Selvia.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *