Shpat Kasapi poston foton më të ëmbël krahë nuses së tij

Lajme nga Bota

Shpat Kasapi poston foton më të ëmbël krahë nuses së tij


Shpat Kasapi dhe Selvije Jao janë kurorëzuar përmes kurorëzimit fetar.

Ata kanë treguar se nuk kanë ndonjë plan për dasmë për shkak të pandemisë.

Selvija është ajo që sjell më shumë fotografi për publikun.

Ndërsa, këtë herë ishte Shpati që e postoi foton e ëmbël me nusen./Infokosova/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *