Shoku i tij publikon mesazhet e fundit me të ndjerln Albert: Me ty vi edhe me vd ek

Lajme nga Bota


“Me ty vi edhe me vd ek”, Rinor Hykolli publikon mesazhet e fundit me të ndjerln Albert Krasniqin.


Ish-menaxheri i BabaStars, i cili pla gosi edhe reperin e njohur shqiptar Noizy, sot është prlvuar nga je’ta në rrugën ” Ndue Perlleshi” në Prishtinë.

Ndaj këtij ak’tit tra’gjik në Prishtinë, ku mbeti pa she’nja je’te ish-menaxheri i “Baba Stars”, Albert Krasniqi ka rea’guar artistë dhe miqët e tij.

Ndër ta është edhe menaxheri i Taynës Rinor Hykolli.

Ai përmes faqes së tij zyrtare në Instagram ka ndarë disa foto me Albertin si dhe bisedën e fundit të bërë me të, hape pamjen më poshtë dhe shikoje të plotë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *