Shkurte Mustafa tregon trupin peshk pas lindjes së tretë

Lajme nga Bota


Shkurte Mustafa tregon trupin peshk pas lindjes së tretë
Këngëtarja e njohur Shkurte Mustafa muaj më parë është bërë nënë për herë të tretë.


Ajo ka sjellë në jetë një djalë të cilin e ka pagëzuar me emrin Roan, shkruan “K o s o v a r j a”.
Jo rrallë herë Shkurta me motrat e saj kanë sjellë këngë të bukura duke bërë që publiku ti simpatizojë përherë brez pas brezi.

Së fundmi këngëtarja ka sjellë një imazh tek s aka pozuar para pasqyrës dhe ka treguar trupin peshk edhe pas lindjes së tretë.
Sa bukur duket./K o s o v a r j a/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *